Acu kopšana? Tieši tā, kā pareizi rūpēties par viņiem!

Rate this post

Kā āda ap acīm var izskatīties dabiski jauki? Šis jautājums, par kuru mēs noteikti domāsim šajā amatā. Mēs noteikti piedāvājam jums svarīgas idejas, pamatojoties uz pavisam jaunu zinātnisko meklēšanu. Mēs arī paļaujamies uz visinteresantākajiem jautājumiem: vai dārgs acu losjons darbojas daudz labāk nekā jūsu tipiskā Sejas kopšana? Kā arī var palīdzēt arī dabiskie mājas aizsardzības līdzekļi tumšiem lokiem un grumbām? Kas ir īpašs par acu atrašanās vietu?

Acu kopšana? Tieši tā, kā pareizi rūpēties par viņiem!Koncepcijā acu zona ļoti izskatās kā pārējā sejas āda. Tomēr acu zona parasti ir sausāka un tādēļ nepieciešama bagātāka ārstēšana. Āda ap acīm ir arī īpaši plānas un arī tāpēc īpaši jutīga. No tā rodas tipiskākie jautājumi, ar kuriem jācīnās: tumši apļi, maisiņi zem acīm, kā arī vārnu kājas. Kā jūs varat viegli un arī efektīvi atbrīvot šīs nevēlamās sajūtas? Lai atklātu, sākotnējais solis ir aplūkot acu atrašanās vietas prasības. Pēc tam mēs noteikti paļaujamies uz acu kopšanas līdzekļu specifiku. Lai to novietotu pirms laika: jums nav nepieciešama īpaša acu aprūpe. Bet labi attīstīts, kā arī, pats galvenais, zems kairinošs, acīm ir absolūti jābūt.

Acu ārstēšana: ko jūsu ādai vajag visvairāk?

Būtībā: mūsu acu zonai vispirms ir nepieciešams mitrums! Tas ir ideāls, ko tieši uz ādas, izmantojot visu dabas krēmi. Aktīvās sastāvdaļas, piemēram, glicerīns, kā arī hialuronskābe, ir mūsu ādas dabiskās mitrināšanas sistēmas elementi.

Acu ārstēšana: ko jūsu ādai vajag visvairāk?Tāpat svarīgas ir lipīdu saturošas vielas (tauki). Tie garantē, ka no ādas iztvaiko mazāk mitruma. Skvalāns ir dabiska ādas sastāvdaļa un pasargā ādu bez eļļošanas. Papildus ieteica ir visu dabas tauki shea sviests. Viņi atgādina mūsu ādu un arī ir īpaši labi izturējušies. Šajā rakstā jūs uzzināsiet vairāk par to, kā mūsu āda var saglabāt vēl vairāk mitruma, kā arī kādi ir sausas ādas avoti. Acu ārstēšana: farmaceita ieteikums Sausai ādai ap acīm var būt nepieciešama bagāta kopšana vai eļļa, lai iegūtu vēlamo mitruma palielināšanos. Izņēmuma kārtā tas ir 2-3 mūsu tīrā skvalāna kritumi. Tā ir dabiska mūsu ādas daļa un aizsargā mitrumu.

Grumbas ap acīm: kādas sastāvdaļas palīdz?

Ir divi galvenie iemesli, lai attīstītu krokas ap acīm sākotnēji plānā āda ir pakļauta sausai ādai. Tātad tas attiecas uz sausas ādas grumbas. Otrkārt, cieta kolagēna sistēma ir arī svarīga ap acu atrašanās vietu Kolagēns ir mūsu ādas standarta struktūra. Ja tas nav vienmērīgs, tiek veidotas krokas. Ap acīm tie bieži ir mīmikas grumbas.

  • Vitamīni vairāk mitruma ap acīm. Papildus ir vitamīni, kas nodrošina vēl vairāk mitruma. E vitamīns, kā arī pantenols (provitamīns B5) ir ļoti svarīgi veselīgai un līdzsvarotai, kā arī labi mitrinātai acu zonai. E vitamīns padara ādas barjeru jutīgajā acu reģionā daudz imūnu. Pantenols piedāvā daudz labāku mitrināšanu un mazina mazas sausas ādas krokas.
  • Enerģētiskās aktīvās sastāvdaļas vienmērīgai kolagēna sistēmai acu vietā. Īpaši ap acu atrašanās vietu jums ir jāstiprina kolagēna ietvars, lai izvairītos no grumbām. Īpaši uzticami šeit ir C vitamīns, kā arī vitamīns A. šo anti-novecošanās pārstāvju ietekme ir apstiprināta pētījumos. C vitamīns palīdz palielināt ražošanu veselīgu un līdzsvarotu kolagēna un tāpat darbojas pret brīvajiem radikāļiem. Retinols papildus uztur kolagēna sintēzi, kā arī veicina ādas atjaunošanos. Šajā īsajā rakstā jūs atradīsiet vairāk norādes, kā arī enerģisks sastāvdaļas pret krokām.
  • Vai jums ir nepieciešams īpašs acu losjons? Tas ir atkarīgs. Delikātai acu atrašanās vietai ir ļoti svarīgi, lai aprūpe būtu mērena un mazinātu kairinājumu. Ja aprūpe ir bez alkohola un smaržām, tas ir lielisks sākums. Tas ir papildus ieteicams palikt skaidrs nekrietns eļļas ap acīm. Parasti šīs “šļūdes eļļas” ir starptautiskas ķermenim, kā arī balstītas uz gatavām minerāleļļām. Papildus no silikoniem tiek izgatavotas eļļas, kas var slīdēt tieši acīs. Kosmētika acīm lielā mērā jādara bez mākslīgām eļļām.

Ja jūsu sejas ārstēšanai pašlaik ir zems iekaisums, tad to var papildus lietot ap acīm bez problēmām. Vairākiem piegādātājiem acu ārstēšana atšķiras tikai ar mazāku saišķa izmēru, kā arī lielāku cenu. Problēma ir tā, ka “brīnumlīdzekļi”, kas tika izstrādāti tikai acīm, diemžēl nepastāv.

Komentēt