Labākais ceļvedis kolagēnam

Rate this post

Kolagēns ir uz ikviena lūpām, jo “jaunie” karstie palīglīdzekļi, kad ādai ir jāpaliek jauneklīgam, gludam un arī uzņēmumam. Mēs uzskatām, ka Kolagēnu veicinoša ādas kopšana, ierīces un arī ne tikai piedevas. Ja jūs vēlaties, lai saglabātu savu ādu dinamiskas, kā arī stabila, varbūt tas ir pelnījis, ieskaitot produktus ar kolagēnu, lai jūsu apelācijas rutīnas.

Labākais ceļvedis kolagēnamTas var ātri Justies kā sarežģīts uzdevums, lai atrastu labākos produktus, piedevas vai par šo jautājumu pārtikas produktus, kas noteikti palielinās jūsu kolagēna ražošanu. Mēs esam iedziļinājušies populārajā fenomenā, lai atrastu galvu un asti daudzās tirgū piedāvātajās alternatīvās. Kas ir kolagēns? Kolagēns ir proteīns, kas ir neticami būtisks jūsu ķermenim. Tas ir neaizstājams pamats skrimšļiem un arī kauliem. Kolagēns ir arī izveidots dermas (dermas) ādas šūnās, kā arī garantē, ka saistaudu šūnu kolagēns saglabā jūsu ādu elastīgu, stingru un piedāvā jaunāku pilnību. A vitamīns palīdz palielināt kolagēna ražošanu, kā arī tajā pašā laikā padara ādu biezāku, kā arī tādējādi papildus imūna pret ārējām ietekmēm. Mēģinājums A vitamīna losjons tabletes, kas uzlabo ādas elastību, palielināt šūnu atdzimšanu un arī palīdz ādai izvairīties no ļoti agri rādītāji novecošanās. Produkts ir izgatavots no mazākām molekulām, kā arī tādējādi var iekļūt daudz dziļāk ādā, kā arī remontēt redzamus un neredzētus ādas bojājumus.

Kāpēc es zaudēju kolagēnu ādā?

Jūsu visu dabas kolagēna ražošanu jūsu organismā ir apdraudēta pēc 35 gadu vecuma, un jūs sākat saņemt lielu līnijas un arī grumbas uz jūsu sejas. Tas ir visu dabas process, kas ietekmē mūs visus. Tomēr ir dažādas citas ārējās ietekmes, kas bojā ādas kolagēnu: UV gaisma Jūs droši vien zināt, ka saule ir galvenais ādas ienaidnieks saistībā ar novecošanu. Līdz ar to pārliecinieties, ka saņemat ikdienas aizsardzību ar SPF, lai jūs izvairītos no kaitīgajiem UV stariem, kas var iekļūt un bojāt Kolagēnu:

  1. Cigarešu smēķēšana Ja esat smēķētājs, pastāv arī draudi, ka āda nobriest priekšlaicīgi, jo smēķēšana pazemina kolagēna veidošanos. Turklāt tīra nikotīna padara ādu plānāku, tāpēc āda parādīsies ļengans un arī nojume savu elastību.
  2. Jūs neatklāsiet tik daudz ādas apstrādes priekšmetu, kas satur kolagēnu, jo pilnīgas kolagēna daļiņas ir tikpat lielas, lai iekļūtu ādas šķēršļos. Zem kolagēna ir jāsadala gabalos.
  3. Tātad šodien lielākā daļa priekšmetu, kas koncentrējas uz kolagēnu, saturēs dažādas citas vielas, kas uzlabo kolagēna ražošanu. Mēs faktiski esam apskatījuši dažus no tiem šeit.

Dažādas citas pieejas kolagēna palielināšanai ādā

Ja jums ir papildus vērā mehāniskās pieejas var palielināt kolagēna ražošanai, tad ir arī metodes, kas koncentrējas uz tikai kolagēna uztraukums, ko jūs varat izmantot ar savu ādas ārstēšanu. Dermaroller Dermaroller veicina kolagēna ražošanu, kā arī palīdz ādai atjaunoties. Tādā veidā tas palīdz ādai atgūt vairāk kolagēna, līdzīgi kā mazo adatu atbalsts, mikroskopiskie caurumi ādā tiek caurdurti, kas iedarbina atgūšanas procedūru, spiežot kolagēna ražošanu un tādējādi arī ādas atjaunošanos.

Dažādas citas pieejas kolagēna palielināšanai ādāPadoms! Lāzera gaisma, kas ir iznīcinātas tiesības uz ādas slāņos, kur Kolagēns ir izveidots, ir faktiski pierādīts, ir revitalizing rezultātu kolagēna ražošanai. Lāzera terapija tiek veikta ekspertu telpās, kā arī tiek atzīmēta kā kājstarpes pirms plastiskās operācijas. Jūs varat papildus papildus pastiprināt savu uzņemšanu, izmantojot piedevas. Uztura bagātinātājs jūs varat ieviest, ja jums ir problēmas saglabāt diētu plānu, kas dos jums vislabāko priekšrocības, ja tas ir saistīts ar skaistu ādu, tomēr šeit ir dažas domstarpības par ietekmi, mēs noteikti iet atpakaļ uz to.

Komentēt