Nervu veiktspēja

Rate this post

Nervu veiktspējaCilvēka nervi ir atbildīgi par informācijas iegūšanu no iestatījuma, tā apstrādi un komandu nosūtīšanu muskuļiem, dziedzeriem, kā arī ķermeņa orgāniem 3 sistēmas mijiedarbojas, lai izpildītu nervu mērķi: centrālās, ārējās un brīvās nervu sistēmas. Kāda ir nervu sistēma? Nervu sistēmas komandas, kā arī kontrolē visu ķermeni. To veido prāts, smadzenes, smadzenes, mugurkauls, kā arī redzes nervi, kas veido centrālo nervu sistēmu, kā arī nervu tīkls, kas iet cauri visam organismam vai ārējai satraucošai sistēmai nervu sistēmas darbība nervu sistēmu veido trīs daļas:

Centrālie nervi, ieskaitot smadzenes, kas veido prātu, smadzeņu stumbra, kā arī smadzenes, kas atrodas galvaskausa kastē, redzes nervi un arī mugurkauls, kas atrodas mugurkaula kanālā. Tās pienākums ir iegūt, ierakstīt, tulkot signālus, kas ierodas no perifērijas, kā arī organizēt nosūtāmo darbību.

Perifēra trauksmes sistēma, ieskaitot galvaskausa nervus, nervu izcelsmi, kā arī nervus. Tās uzdevums ir vazāt informāciju no ārējiem receptoriem jutību vai diskomfortu uz centrālo nervu sistēmu, kā arī nodot mehānisko pasūtījumus izsūtīti ar nervu centriem uz muskuļu audiem un arī orgāniem. Brīvā nervu sistēma (domīgs un parasimpātisks), kas kontrolē organisma automatizētās īpašības: elpošanu, gremošanu, sirdsdarbību, īpašas dziedzerus.

Nervu sistēmas aspekti

Nervu sistēmas aspektiPrāts. Starp visiem šiem elementiem prāts ir nervu sistēmas galvenais ķermeņa orgāns. Atrodams galvaskausa iekšpusē, tas ir piestiprināts pie mugurkaula augšējā gala (caur galvaskausa pakauša atveri). Tā ir atbildīga par mehānisko nervu impulsu nosūtīšanu, maņu vai maņu nervu impulsu (dzirdes, smakas), valodas un arī domāšanas procesu pārsūtīto datu rafinēšanu. Smadzenes sastāv no 3 daļām: prāta, plus lieluma (vai analītiskās puslodes); smadzenes, mazāka izmēra; smadzeņu stumbra, kas savieno visu ar muguras smadzenēm, kā arī kas ir sadalīts pa labi 3 sastāvdaļās: medulla oblongata, izliekums, kā arī medulla oblongata. Mugurkauls. Muguras smadzenes pagarina smadzeņu stumbra un arī muguras spuldzes.

Tas atrodas mugurkaula kanālā, kā arī beidzas aptuveni sākotnējā muguras skriemeļa pakāpē (L1). Mugurkaula nervi, kas ietver priekšējo (mehānisko) sakni, kā arī muguras (maņu) sakni, atstāj katras starpskriemeļu telpas pakāpi. Zem L1 un arī līdz krustu, muguras kanālu apdzīvo muguras nervu izcelsme no muguras medulla; ko sauc par līdzību “pīte”. Smarts un arī baltā viela. Galvenie nervi ir izveidota ar 2 dažādām daļām, ko nosaka to nokrāsu fizioloģiskā griezuma laikā: pelēkās vielas, kā arī balto jautājumu.

Nervu sistēmas šūnu elementi, cilvēka nervu sistēmas nozīme

Baltais jautājums ir izveidots no šķiedrām, kamēr smarts veidojas no šūnām. Šūnu līmenī šūna un arī šķiedra ir 2 komponenti no tā paša aspekta, kas ir būtisks nervu sistēmai: nervu šūnas, kurām ir spēja radīt elektroķīmisko signālu.

Nervu sistēmas šūnu elementi, cilvēka nervu sistēmas nozīmeKopā ar nervu šūnām pastāv blakus nervu sistēmas šūnām, kas piegādā arhitektūras, kā arī noderīgu palīdzību neironiem: glial šūnām. Sensorās detaļas (garša, pieskāriens, redze, dzirde, smarža) kopā ar muskuļu masu tiek rafinētas prātā ar šiem neironiem. Papildus šīm pamatfunkcijām citi neironu tīkli ir piepildīti ar vairāk objektu darbiem: atmiņu, valodu, domāšanu, uzvedību, fokusu, sarežģītu kustību veikšanu. Lai redzētu arī. Lai uzzinātu vairāk par nervu šūnu pienākumu, varat pārskatīt mūsu rakstu par neironu pārraidi. Sinhronizācija un fizisko īpašību kontrole.

Nervi paliek metodi galvas cilvēka organismā, sakarā ar to, ka tā ir atbildīga par darbu ar, kā arī kontrolēt iezīmes šo. Jebkura veida darbība, ko veic ķermeņa struktūra, ir atkarīga no nervu sistēmas, lai tā būtu efektīva. Elpošana, pārtikas gremošana, hormonu sekrēcija, asinsriti, svīšana un kustība ir daži nervu sistēmas pārvaldīto procesu piemēri. Šīs sistēmas neveiksme noteikti izraisītu kļūdas šajās procedūrās. Reflekss. Nervu sistēma pārvalda refleksus, kas ir nekontrolētas darbības, kas reaģē uz noteiktiem stimuliem. Refleksi ir svarīgi, jo tie ļauj rīkoties nekavējoties pirms noteiktiem apstākļiem, ļaujot aizstāvēt organismu vai saglabāt dzīvībai svarīgas funkcijas.

Komentēt