Nevar zaudēt svaru?

Rate this post

Ir indivīdi, kas, neskatoties uz uztura shēmu daudzumu, ko viņi mēģina, vienkārši nevar zaudēt svaru. Bet kāpēc? Atklājiet dažus faktorus, kas var liegt jums zaudēt svaru. Novērst ogļhidrātus? Zema proteīna diētas režīms? Detox plāni? Vai esat praksē viens no visvairāk dažādas diētas plānu, kā arī turpināt bez iespējas samazināt svaru? Neļaujiet to novērst, jo tas nav viens-of-a-kind gadījums. Parasti uztura plāna neveiksmes faktors ir atkarīgs no kļūdām, kas aizsargā pret (veselīgu) svara zudumu.

Nevar zaudēt svaru?Apmierināt desmit tipiskākās. No brīža, kad jūs nolēmāt zaudēt svaru, olīveļļai jākļūst par jūsu “salātu draugu”. Jums ir nepieciešams, lai arī izmantot to, lai padarītu pārtiku. Tomēr nav pārspīlēt daudzumu jūs izmantot-neskatoties uz to veselīgu tauku, kā arī palīdzot samazināt negatīvo holesterīna (ZBL) grādiem, olīveļļa ir kalorijas.

Nav gatavs mainīt dzīvesveidu

Nav gatavs mainīt dzīvesveidu

Tiecamies uz diētas plānu, nomest svaru un doties atpakaļ uz dzīvesveidu, kas jums iepriekš bija, ir liela kļūda. Lai varētu nomest svaru veselīgu un sabalansētu līdzekļiem, kā arī saglabāt svaru esat sasnieguši, jums ir nepieciešams, lai būtu motivēti, kā arī saprast, ka Jums būs nepieciešams, lai būtu (un arī saglabāt, ilgtermiņā) kontrolētā diētu režīms, kā arī integrēt to ar regulāru treniņu. Ja jums nav laika, lai apmeklētu sporta zāli, mēģiniet pastaigāties 30 minūtes katru dienu, izmantot kāpnes, nevis liftu, novietot automašīnu tālāk nekā parasti vai izkāpt pie atmest pirms “jūsu”. Vēlas zaudēt lielu svaru īsā laikā nav reāli-ne veselīgi. Ideāls ir mērķis zaudēt pusi kilogramu uz kilogramu nedēļā, ņemot vērā, ka slendering ir jābūt pakāpeniskai. Lai to izdarītu, jums noteikti būs jāsamazina kalorijas, ko patērējat katru dienu. Izvēlieties diētu, kas atbilst jūsu individualitātei, kā arī attiecībā uz iespējamo dzīvesveidu. Tam nevajadzētu būt upurim.

Mēģiniet noņemt kalorijas, izlaižot ēdienus

Izlaižot maltītes, jums nav nobarošanas. Zinātniskie pētījumi liecina, ka indivīdi, kas neēd brokastis, novērtē vairāk nekā tie, kas nepalaid garām šo ēdienu. Izvairoties no rīta maltīti vai vēl viens ēdiens izraisa jums ēst pārāk daudz nākamajā ēdienreizē, kā arī jūsu alkas pēc saldumiem vai citu kaloriju pārtikas produktiem palielinās. Neaizmirstiet, ka jums nav nepieciešams veikt periodus vairāk nekā trīs stundas starp ēdieniem, kas jums ir patērēt pirms sajūta izsalcis. Ir taisnība, ka veggies, augļi, kā arī veseli graudi vajadzētu būt klāt visos ēdienos, jo tie ir barojoši, bagāti ar šķiedrvielām (apmierinoši), kā arī kopumā ar zemu kaloriju daudzumu.

Tomēr jums nevajadzētu likvidēt olbaltumvielas (esošās zivīs, gaļā, tofu, olās, seitan), lai saglabātu liesās muskuļu audu masu. Tas ir nepieciešams, lai papildus nav izlaist saliktos ogļhidrātus (kas pastāv dārzeņi, makaroni, nosaukt dažus pārtikas produktus), ļoti svarīgi, lai būtu, kā arī saglabāt varu. Ņemot veselīgu un arī zemu kaloriju diētu, tas nozīmē ne tikai to, ko ēdat, bet arī to, ko dzerat. Bezalkoholiskie dzērieni, kā arī šķidrumi palielina kaloriju daudzumu vienā ēdienā.

Komentēt