Vai tas jums kaut ko iesaka? Vai tā ir vienkārši slikta diena darba vietā, vai problēma ir daudz nopietnāka? Psiholoģiskā labsajūtas analīze nav tik vienkārša kā asins piemērs. Izpratne, izpratne un zināšanas par garīgās labsajūtas jautājumiem var palīdzēt jums uzlabot apstākļus un saglabāt savu emocionālo veselību. Veselīga un līdzsvarota līdzsvara saglabāšana ir būtiska, lai aizsargātu jūsu garīgo veselību neatkarīgi no tā, vai esat identificējis nepatikšanas vai nē. Statistika atklāj, ka pieciem kanādiešiem būs jāpārvalda nopietna psiholoģiska slimība, piemēram, trauksme vai trauksme1. Daudzas garīgās slimības ir ārstējamas, un atveseļošanās cena ir augsta starp tiem, kas saņem ideālu aprūpi2.
Ceļš uz labklājību un apmierinātību varētu sākt ar uzņemšanu, ka bieži vien jums ir nepieciešama palīdzība. Ir svarīgi atzīt šos apstākļus, kā arī veikt nepieciešamās darbības. “Statistika liecina, ka vienam no 5 kanādiešiem noteikti būs jārisina liela garīgās veselības problēma, piemēram, depresija vai trauksme” ja jūs (vai persona, kuru jūs saprotat) jūtaties neveselīgi vai patiešām jūtat, ka jūs zaudējat spēju mīlēt dzīvi vai pārvaldīt to, pārbaudiet tālāk sniegto informāciju. Varētu būt dažas jomas, kurās jūs varat līdzsvarot punktus. Jums noteikti būs arī iespēja noteikt, vai tas noteikti strādā, lai runātu ar savu medicīnas speciālistu vai psiholoģisko veselību un labsajūtu profesionāli.
Pusaudžu psiholoģiskā veselība
Pusaudža (starp 10 un arī 19 gadi) ir viens-of-a-kind, kā arī veidojošs dzīves posmā. Vairākas fiziskas, emocionālas un sociālas modifikācijas, tostarp pakļaušana nabadzībai, ļaunprātīga izmantošana vai vardarbība, var atstāt pusaudžus, kuriem ir garīgās veselības problēma.
Garīgās labklājības reklamēšana un pusaudžu nodrošināšana no bīstamas pieredzes, kā arī draudu aspekti, kas varētu ietekmēt viņu attīstības iespējas, ir nepieciešami ne tikai viņu labklājībai pusaudža gados, bet arī viņu fiziskajai, kā arī psiholoģiskajai veselībai pieaugušā vecumā. Garīgās veselības faktori.
Pusaudža vecums ir pagrieziena punkts sociālās un arī emocionālās prakses izaugsmei un ilgtspējībai, kas ir svarīga psiholoģiskajai labsajūtai. Tie sastāv no veselīgu un līdzsvarotu miega modeļu pieņemšanas, konsekventi īstenojot, attīstot pārvarēšanas, analītiskās un sociālās spējas un noskaidrojot, kā rūpēties par emocijām. Papildus būtiska ir arī atbalstoša vide ģimenē, koledžā un arī šajā jomā. Tiek lēsts, ka 10-20% tīņi visā pasaulē cieš no psiholoģiskās veselības problēmas, bet šīs problēmas palikt misdiagnosed un arī nepietiekami risināti. Vairāki aspekti izdomāt garīgās veselības problēmas. Jo vairāk draudu mainīgie tīņi ir pakļauti, jo lielāka ir potenciālā ietekme uz viņu garīgo veselību.
Emocionālie traucējumi
Garīgās slimības bieži parādās pusaudžu gados. Papildus trauksmei vai trauksmei pusaudžiem ar emocionāliem traucējumiem var būt arī pārāk liela nepacietība, kairinājums vai dusmas. Vairāku garīgo slimību simptomi var pārklāties un radīt ātras un arī neparedzētas garastāvokļa svārstības kopā ar psiholoģiskām situācijām. Jauneklīgāki tīņi var arī attīstīt ar emocionālām saistītām fiziskām pazīmēm un simptomiem, piemēram, vēdera sāpēm, neapmierinātību vai sliktu dūšu vai vemšanu. Visā pasaulē depresija ir ceturtais galvenais saslimstības un arī traucējumu cēlonis pusaudžiem vecumā no 15 līdz 19 gadiem, kā arī piecpadsmitais 10-14 gadu vecumā.
Kas attiecas uz trauksmi, tas novieto deviņus pusaudžus vecumā no 15 līdz 19 gadiem, kā arī 6.vietu 10-14 gadu vecumā. Emocionāliem traucējumiem var būt nopietnas sekas tādās vietās kā iestādes darbs un iestādes apmeklējums. Izstāšanās var saasināt izolāciju un vientulību. Vienā no visnopietnākajiem gadījumiem trauksme var izraisīt pašnāvību.
Uzvedības traucējumi bērniem. Uzvedības problēmas bērniem ir 2. saslimstības cēlonis jauniem pusaudžiem vecumā no 10 līdz 14 gadiem, kā arī vienpadsmitais gados vecākiem pusaudžiem (15-19 gadi). Uzvedības nosacījumi jauniešiem ietver uzmanības deficīta traucējumi (kas ir identificēts ar problēmu klausīšanās, ekstrēms uzdevums, un darbojas bez fretting par ietekmi nepareizi par kazlēnu vecuma) vai uzvedības nosacījumi (simptomi kaitīgu vai grūts darbības).